Egmont Instruments - Strona główna
Egmont - strona główna
Cenniki   Nowości   Subskrypcja nowości   Kontakt   Targi   Praca  
Egmont Instruments

  Kontakt

Firma:Egmont Instruments - Przemysław Derwojed
Adres biura handlowego:ul. Chłodna 39, pawilon 11, 00-867 Warszawa
Biuro handlowe czynne:poniedziałek-piątek, 9:00-17:00

Telefony:228506205÷07, 228506430÷32
Komórki:692 501750, 604 060807
Faks:226540248

E-mail:e-mailegmont@egmont.com.pl
Skype:Skypeegmont_instruments
Gadu-Gadu:Gadu-Gadu3871699

Strony WWW:http://www.egmont.com.pl
 http://www.pciii.pl
 http://www.e-chem.com.pl/
 http://www.ambex.com.pl

Mapka:

Zapytania o wyroby z poszczególnych grup mogą Państwo kierować na poniższe adresy:
GaGe Applied Technologygage@egmont.com.pl
Signatecsignatec@egmont.com.pl
Acquitekacquitek@egmont.com.pl
softDSPsoftdsp@egmont.com.pl
TiePie engineeringtiepie@egmont.com.pl
Cleverscopecleverscope@egmont.com.pl
Eagle Technologyeagle@egmont.com.pl
LabJacklabjack@egmont.com.pl
Addi-Dataaddidata@egmont.com.pl
Cito Systemscito@egmont.com.pl
Gamry Instrumentsgamry@egmont.com.pl
Apex / Wellerweller@egmont.com.pl

NIP:525-100-57-30
VAT-UE:PL5251005730
REGON:011204027
DUNS:36-737-67-17
GIOŚ:E0006398WBW
Wpis do ewidencji działalności gospodarczej:CEIDG, od 01.08.1995.

© Egmont Instruments 2016 (ostatnia aktualizacja 04/01/2016)